Whatsapp
Info

Şahane Villa

  44-1.jpg,44-2.jpg,44-3.jpg,44-4.jpg,44-5.jpg,44-6.jpg,44-7.jpg,44-8.jpg,44-9.jpg,44-10.jpg
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa
 • Şahane Villa

Şahane Villa

Villa Şahane, yerel ustalar tarafından geleneksel Türk tarzında yüksek bir standartta inşa edilmiş özel bir villadır. Dalyan merkeze sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Her odada bağımsız kontrollere sahip tam klima vardır. Dört en-suite banyolu yatak odası (ikisi kral yataklı ve ikisi ikiz yataklı), üçü güneşlenme teraslı veya balkonlu; ve dışarıdan tekerlekli sandalyeyle erişim sağlayan bir zemin kat (engelli dostu ebeveyn banyolu). Villada buzdolabı / dondurucu, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve diğer aletler içeren tam donanımlı bir mutfak vardır. Otomatik çamaşır makinesi, ütü ve ütü masası içeren bir malzeme odası bulunmaktadır. Salon, TV ve DVD Oynatıcı ile konforlu çağdaş mobilyalarla donatılmıştır.

Duvarlarla çevrili, peyzajlı bahçede çeşitli ilginç yerli bitkiler var: Büyük bir yüzme havuzu (yüzmeyenler için sığ bir bölüm); şezlong ve şemsiyelerin bulunduğu güneşlenme terası; yemek ve içmek için özel mutfak eşyaları bulunan masa ve sandalyeler havuz başı. Tam donanımlı bir bar (buzdolabıyla birlikte), mangal ve on kişiye kadar kapasiteli geleneksel bir kösk (halı, minderler ve masa ile) bulunmaktadır.Misafirlerin kullanabileceği dağ bisikletleri vardır.

Dalyan'da her yaş için bolca yer var - örneğin, bir akşam canlı bir gece hayatı var ya da ışıklandırılmış Likya Mezarları'na bakan sakin bir restorana gidebilirsiniz. Köyün batısındaki muhteşem Kaplumbağa Plajı ve Akdeniz sınırı ile doğudaki muhteşem tatlı su Köyceğiz Gölü, yüzmek ve balık tutmak için mükemmeldir. Dalyan çevresindeki bölge, Türkiye'deki en geniş yaban hayatı yelpazesine sahiptir ve özellikle kuş bilimciler için caziptir.

Diğer aktiviteler arasında, Dalyan'dan teknelerle erişilen yakındaki çamur banyosu ve kaplıca bulunmaktadır. Tarihçilerin ve arkeologların ilgisini çeken yakınlardaki antik bir yerleşim yeri olan Kaunos da (M.Ö. 3000'den kalma); dağ bisikleti ve bozulmamış arazide birçok ilginç yürüyüş. Daha ileride akarsu raftingi, cip safarileri ve tüm gün adada gezme var.

Villa Şahane, çok özel bir kasaba olan Dalyan ve çevresinin sunduğu her şeyin tadını çıkarmanız için ideal bir konumdadır.

2023 Weekly Prices List :
Jan : £707
Feb : £707
Mar : £707
Apr : £707
May : £987
Jun : £1050
Jul : £1449
Aug : £1449
Sep : £1050
Oct : £826
Nov : £707
Dec : £707

Reserved days are shown in blue color.

Make a Reservation for Şahane Villa

Your email address will not be published.
Number of adults :
Number of childeren :
Number of babies :
Welcome Pack :
Mid Clean :
Baby Seat :
High Chair :
Baby Cot :
Transfer Details :
Airport Transfer :


Mobile Menu